Megoldatlan

Kamera

Be lehetne kamerázni a 1173 Budapest Újlak utcai Spar külsejét

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát a Kamara az biztos nem!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kamera nem oldja meg...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közbiztonsági okokból. Közbiztonsági problémák vannak.Bővebben itt nem szabad kifejteni.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult sün

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Scheffer Zsanett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére