Megoldásra vár

Sérült, deformálódott a vizes árok védőkorlátja

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.13.
XVII. ker. önkormányzati válasz:
"A 120993 helyrajzi számú ingatlan, amelyen a bejelentett árok és a kissé feslett állapotú korlát is található, Budapest Főváros tulajdona.

Kérem a bejelentését tegye meg a ugyfelszolgalat@budapest.hu -ra, vagy Budapest Főváros Önkormányzata egyéb elérhetőségein személyesen, Postán, illetve Ügyfélkapun keresztül."
------------------
A vízelvezető árkot elkerítő korlátnak nekimehetett egy jármű. Elhajolt, mozog.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyban szereplő bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatjuk Önöket, hogy a problémát a Budapest Közút Zrt. felé jeleztük, és kértük a korlát helyreállítása iránti intéz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 20638 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A vízelvezető árkot elkerítő korlátnak nekimehetett egy jármű. Elhajolt, mozog."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.13. XVII. ker. önkormányzati válasz: "A 120993 helyrajzi számú ingatlan, amelyen a bejelentett árok és a kissé feslett állapotú korlát is található, Budapest Főváros tulajdona. Kérem a bejelentését tegye meg ...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 120993 helyrajzi számú ingatlan, amelyen a bejelentett árok és a kissé feslett állapotú korlát is található, Budapest Főváros tulajdona.

    Kérem a bejelentését tegye meg a ugyfe...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszakadt pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldsáv kialakítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére