Megerősítésre vár

Extrém kátyú egyirányú utcában

Frissítés 2023.02.14

VI. kerület Terézváros Önkormányzat válasza:
ájékoztatom, hogy elektronikus levelét továbbítottam
a Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.- hez aki a feltárt hibát
műszaki szempontból megvizsgálja és a javítási munkát szükség szerin
elvégzi vagy elvégezteti.

Kértük a vagyonkezelőt, hogy néhány napon belül nyilatkozzon a
bejelentett úthiba javítási lehetőségéről.
..................
Mély, autóban kárt tevő kátyú a 6. Kerület, Dessewffy utca 22 előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dessewffy u. 22. fsz. 2

Hozzászólások

  • Takács Márton visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Mély, autóban kárt tevő kátyú a 6. Kerület, Dessewffy utca 22 előtt."-ról "Frissítés 2023.02.14 VI. kerület Terézváros Önkormányzat válasza: ájékoztatom, hogy elektronikus levelét továbbítottam a Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.- hez aki a feltárt hibát műszaki szempontból megvizsgálja és a javítási munk...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hivatal@terezvaros.hu címre érkezett bejelentését köszönettel
    visszaigazolom és tájékoztatom, hogy elektronikus levelét továbbítottam
    a Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Takács Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rippl-Rónai utcai (mozgó) kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúzás a VI. kerületben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Ferenc
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Délibáb utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére