Megoldott

Szétesett, eldőlt elektromos szekrény

Szétesett, eldőlt elektromos szekrény a Janicsár/Angyalföldi sarkon. Kérjük a javítását. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út 43

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Tájékoztatunk, hogy az általad tett 113649131 bejelentés vizsgálata a következő eredménnyel zárult:
    Javítás megtörtént
    Hiba észlelésének helye: 1134 Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére