Megoldatlan

Eltömődött víznyelőrács

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023. szeptember 01.
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

Megoldatlan.

---

FRISSÍTÉS: 2023. április 12.
XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikáció válasza:

"A víznyelőrács tisztítását előjegyzésbe vettük. A kivitelezésig szíves türelmüket kérjük."

---

FRISSÍTÉS 2023. 02. 27.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

A megadott helyszínen található sorrácsot nem társaságunk üzemelteti.

----------------------

FRISSÍTÉS 2023. 02. 22.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A Budapest XVII. Ferihegyi út 91. számnál lévő víznyelőrács nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe.

----------------------

A városközpontban az OTP bankfiók épületének Ferihegyi úti oldala mellett nagyon szemetes a víznyelő folyóka árka.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 91

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. április 12. XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikáció válasza: "A víznyelőrács tisztítását előjegyzésbe vettük. A kivitelezésig szíves türelmüket kérjük." --- FRISSÍTÉS 2023. 02. 27. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: A megadott helyszínen található sorrácsot nem társa...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 02. 27. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: A megadott helyszínen található sorrácsot nem társaságunk üzemelteti. ---------------------- FRISSÍTÉS 2023. 02. 22. Budapest Közút Zrt. válasza: A Budapest XVII. Ferihegyi út 91. számnál lévő víznyelőrács nem tartozik Társaságunk üzemeltetés...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Bejelentő!

    A víznyelőrács tisztítását előjegyzésbe vettük. A kivitelezésig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A városközpontban az OTP bankfiók épületének Ferihegyi úti oldala mellett nagyon szemetes a víznyelő folyóka árka."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 02. 27. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: A megadott helyszínen található sorrácsot nem társaságunk üzemelteti. ---------------------- FRISSÍTÉS 2023. 02. 22. Budap...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    sorrácsot nem társaságunk üzemelteti, ezért a probléma megoldása
    érdekében nem áll módunkban intézkedni.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Óvónő utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rozsdaboglya vasszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Borsfa utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére