Válaszra vár

Botlásveszélyes járdaszegély a városközpontban

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.02.20.:

A Budapest Közút válasza:
"A Budapest XVII. ker. Pesti út 156. számnál található zöldterület nem tartozik Társaságunk
üzemeltetésébe. Nyilvántartásunk szerint az illetékes a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió."

-----

A kiálló járdaszegély jóval magasabban van a járda felületénél. Aki felbukik benne, szerencsétlen esetben elébe eshet az úttesten egy éppen arra közlekedő járműnek. Kérem javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 156

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "A kiálló járdaszegély jóval magasabban van a járda felületénél. Aki felbukik benne, szerencsétlen esetben elébe eshet az úttesten egy éppen arra közlekedő járműnek. Kérem javítani!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.20.: A Budapest Közút válasza: "A Budapest XVII. ker. Pesti út 156. számnál található zöldterület nem t...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lénárt Viktor
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Régivám utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére