Megoldatlan

Balesetveszély a forgalmas városközpontban

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.03.21
Fővárosi Vízművek válasza:
Köszönettel vettük 116493 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII. kerület, Pesti út 170. számnál található akna a vízfelhasználó tulajdonában lévő vízmérőakna, melynek karbantartása a tulajdonos felelőssége. Ennek megfelelően, a tulajdonos Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatát felszólítottuk az akna rendbetételére és balesetmentessé alakítására.
............
FRISSÍTÉS: 2023.02.20.
Budapest Közút válasza:
"Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
A Budapest XVII. ker. Pesti út 170. számnál található műtárgy nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe.
Nyilvántartásunk szerint az illetékes a Fővárosi Vízművek Zrt."
----------------
Majdnem lefejeltem a járdát, amikor sietségemben felbuktam a betonakna járdasíkból kiálló részében. Ha megsérültem volna vagy elszakad a ruhám, tuti rendőrségi feljelentést teszek.
Mégis hogyan lehet ilyen balesetveszélyesre kivitelezni egy járdát?! A javítás elvégzéséig kérem elkeríteni a balesetveszély helyszínét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 170-A-B

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.02.20. Budapest Közút válasza: "Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A Budapest XVII. ker. Pesti út 170. számnál található műtárgy nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe. Nyilvántartásunk szerint az illetékes a Fővárosi Vízművek Zrt." ----------------...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 116493 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Majdnem lefejeltem a járdát, amikor sietségemben felbuktam a betonakna járdasíkból kiálló részében. Ha megsérültem volna vagy elszakad a ruhám, tuti rendőrségi feljelentést teszek. Mégis hogyan lehet ilyen balesetveszélyesre kivitelezni egy járdát?! A javítás elvégzéséig kérem elkeríteni a balesetveszély helyszí...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    XVII. Kerület Rákosmente Önkormányzata!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    XVII. Kerület Rákosmente Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fülke üveg.

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére