Megoldásra vár

Gyalogos-átkelőhely létesítés

Tisztelt járókelő!

A Kacsóh Pongrác út 131-es szám alatt lévő OMV kúthoz gondolnám hasznosnak egy új gyalogos-átkelőhely létesítését.

A benzinkúton lévő Spar üzlet valós bevásárlási alternatíva a közelben lakóknak, ráadásul több nagy csomagküldő cég is telepített ide automatákat. Ugyanakkor itt jelenleg nincs zebra és az autók is elvétve tartják be az 50-es sebességhatárt, így elég veszélyes a szakasz, babakocsival például nem tudnék elmenni a csomagjaimért.

Kérem, hogy vizsgálják meg, valósnak ítélik-e meg a problémát, ennek kapcsán pedig az észrevételeiket és megjegyzéseiket előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
Mucsi Péter

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út 131

Hozzászólások

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00116483 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Egy gyalogátkelőhely kijelölése nem csak a fehér csíkok felfestését jelenti, hanem a járdacsatlakozás is átépítendő, a közvilágítás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mucsi Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett forgalomirányításos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt közlekedési lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ötvenhatosok tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére