Megoldott

Szemét sokadjára

Rendszeresen szemétlerakónak használják ezt a helyet (Lavotta/Harmat sarok, a távhő oszlop tövében), nemrég újra zsákos hulladékot helyeztek el.
Intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közterületen tárolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére