Megoldatlan

Békásmegyer - belépés csak gumicsizmában II.

Mindenki teszi a dolgát:
- egy lakó konténert rendel a ház mögé
- a konténerszállító teherautó a járdán érkezik, és jó nagy ívben kanyarodva végighajt az átázott földön/füvön, és tankot megszégyenítő, kábé 20 cm mély krátert hagy maga után
- közös képviselet értesítve
- közterület felügyelet értesítve.

Mindez térfigyelő kamerák előtt történt. A konténer kihelyezése/bérlése pedig elvileg engedélyköteles....

Úgy tűnik, hogy sem az illető lakó, sem az illető társasház nem lesz felelősségre vonva. A buckákat, kidőlt oszlopokat lassan benövi a fű.

Sajnos viszont esőben a járda járhatatlan. Kezdjük ugyan megszokni, hogy másfele járjunk, de azért mégse jó ez így...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Dehogy is!
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították az utat azóta?
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt L. István Úr!

    Sajnos kerületünkben is számos olyan járdafelület található, ahol esőzés alkalmával megáll a víz. Folyamatosan igyekszünk a járdaproblémákat kezelni (meggyűrődések, gyökérfelny
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Admin! Kérném újraküldeni.

    Tisztelt III. kerületi önkormányzat! Esőben a járda járhatatlan. Kérem a bejelentésre válaszolni méltóztassanak!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • L. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szétfagyott, tönkrement, nincs gazdája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére