Megoldatlan

Békásmegyer - belépés csak gumicsizmában

Ha esik, a hévhez vezető aluljáró a piac felől ezen a széles tócsán keresztül közelíthető meg.

A picit odébb, a vízelvezető(!) rácsok közvetlen közelében lévő másik tócsa nem tűnik nagynak, viszont bokáig ér. Úgy lehet megismerni, hogy ha nem figyel az ember, és belelép, mehet haza cipőt cserélni.

Várjuk meg a piac felújítását?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött a válasz, marad a tócsa, kérem megoldatlanra állítani!
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy a Heltai Jenő téri piac felújításáig már nem kívánunk a víznyelő rácsokat, továbbá az egyenetlenebb járdafelületeket érintő beruházást a területen elv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • L. István hozzászólt a bejelentéshez.

    "Csobánka tér"??? Látom, a Budapest Közút tényleg nem rendelkezik helyismerettel errefelé. . . .

    Kedves @admin! Mégis miért a Budapest Közútnak ment a levél??

    http://jarokelo.hu/budapest/bejelent
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Csobánka tér nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe, a III. kerületi Polgármesteri Hivatal az illetékes az ügyben.

    Budapest Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • L. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szétfagyott, tönkrement, nincs gazdája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szilke utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hídfő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére