Megoldott

Kátyúk az utca teljes hosszában

A Csepel Plaza előtt, a Petz Ferenc utca és a Kossuth Lajos utca közötti útszakasz teljes hosszában nagyjából 20cm mély kátyúk találhatóak. Kérem ennek javítását! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 103

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/311/1/2023/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási és Műszaki-előkészítési Osztályunk a bejelentésben szereplő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázcsap mellett mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Festő utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Óriási kátyúk a térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére