Megoldásra vár

Megsüllyedt az út

Frissítés: 2024. 02. 24.
Bejelentő válasza:

Sajnos még nem oldották meg a problémát.

-------------------

A Flórián térnél a jelzőlámpa előtt található egy nagyon mély besüllyedés, a járdához közeli részen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "A Flórián térnél a jelzőlámpa előtt található egy nagyon mély besüllyedés, a járdához közeli részen."-ról "Frissítés: 2024. 02. 24. Bejelentő válasza: Sajnos még nem oldották meg a problémát. ------------------- A Flórián térnél a jelzőlámpa előtt található egy nagyon mély besüllyedés, a j...

  • Szlobodnik Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Sajnos még nem oldották meg a problémát.
  • Szlobodnik Milán visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szlobodnik Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!

    Sajnos még nem oldották meg a problémát.
  • Szlobodnik Milán visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szlobodnik Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    III. kerület Dereglye utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére