Megoldott

szemetes utca

Anonim Járókelő

9. ker Mester utca - Forinyák Géza utca kereszteződésénél hosszú hónapok óta gyűlik a szemét, elsősorban a gyalogos átkelőhelynél és a villamos sínek között, valamint annak közvetlen környezetében. Az utca mindkét oldalán, tehát a Haller utca és a Könyves Kálmán körút felőli oldalon egyaránt.
Senki nem takarítja, max a szél fújja át az utca többi részére. Ennek fenntartása nem a kerülethez tartozik, egyébként rendben lenne, mint az övező zöld terület. Valószínűleg a BKV a terület üzemeltetője.
A későbbiekben egy utca szemétgyűjtő kihelyezése kis mértékben tudna még javítani a helyzeten.

Ezen kívül az 51-es villamos megállója is hagy némi kívánnivalót maga után, bár azt legalább néha takarítják.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 85

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0006896/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00116283

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Betontörmelék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos végállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére