Megerősítésre vár

Megdőlt és sérült fa, az egész utcában nem biztosított a fák védelme az autóktól

Frissítés 2023.02.07
JGK válasza:
Munkatársaink tartósan enyhe időjárási körülmények között tudnak csak megoldást eszközölni, addig is kérjük szíves türelmét.
...............
Kedves Csapat! Az Alföldi utca elején már az egyik fának nekimentek, ami megsérült és elferdült, miközben a többi fa is védtelen az autóktól, így szeretném kérni az utcaszakaszon lévő fák fizikai védelmének kialakítását és a sérült és amúgy törött ágú fácska problémájának a megoldását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Alföldi u. 4

Hozzászólások

  • Somogyi Gábor visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat! Az Alföldi utca elején már az egyik fának nekimentek, ami megsérült és elferdült, miközben a többi fa is védtelen az autóktól, így szeretném kérni az utcaszakaszon lévő fák fizikai védelmének kialakítását és a sérült és amúgy törött ágú fácska problémájának a megoldását. Köszönöm!"-ról "F...

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    Munkatársaink tartósan enyhe időjárási körülmények között tudnak csak megoldást eszközölni, addig is kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Somogyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú planter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Nagyobb fahely? József körút 50.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére