Megoldott

Eldugult lefolyó

A Múzeum körúton van rendszeresen egy hatalmas pocsolya a bicikliúton, ami életveszélyes helyzeteket tud okozni, ha rolleresek/biciklisek körülnézés/megállas nélkül kikerülik.

Probáltam kis bottal, aztán nagy bottal kidugitanu, aztán az ELTE-BTK-ról hoztam egy felmosórudat, az végig belement+a karom könyékig, de nem tudtam megindítani a folyást. ????

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 10

Hozzászólások

  • Jakab Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Ez gyors volt, és a futárok is szétlájkolják. Próbálom terjeszteni az igét, hogy vagytok.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jakab Mátyás Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Jakab Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csatornanyílás eltömődve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Deák Ferenc utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyre süllyedő csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ruszti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére