Megoldott

Utcára dobált szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.02.03.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladék ingatlanhoz kapcsolódó járdán található, amelynek takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) rendelete értelmében az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének, bérlőjének kötelessége. Tehát amennyiben az ingatlan lakóház, akkor a lakóközöségnek kell gondoskodnia a kapcsolódó járda tisztán tartásáról, az üzletek és éttermek környékén pedig a hulladékgyűjtők kihelyezése, valamint a hulladék elszállítása az adott kereskedelmi egység feladata és kötelessége."

---

A Diószegi utcában szemetet hordtak az utcára.
Kérem szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 44a

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen látható hulladékot elszállították.
    A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ az illetékes
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Diószegi utcában szemetet hordtak az utcára. Kérem szállítsák el!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.03. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladék ingatlanhoz kapcsolódó járdán található, amelynek takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) rendelete értelmében az ingatlan tulajdonosának, kezelőj...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladék ingatlanhoz kapcsolódó járdán található, amelynek takarítása Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) ren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    JGK az illetékes
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl az "üveghegyen"

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére