Megerősítésre vár

veszélyes víz akna

FRISSÍTÉS:2023.04.19.
Fővárosi Vízművek Zrt válasza:"A Budapest III, Bárczi Géza utca 2. szám alatt található aknafedél nem Társaságunk kezelésében lévő műtárgy.
_______________________________

Tisztelt Cím! Szeretném bejelenteni, hogy a Bárczi Géza Általános Iskola Zemplén Győző utca felőli oldalon, már nagyon régóta ( több hónap ) van egy akna ami sajnos nagyon balesetveszélyes. Nincs szakszerűen elkerítve. Az iskolába járó gyerekekre is veszélyes. Az iskola karbantartói szokták vissza tenni rá a fedelet ami leesik mert rá lépnek és beleesik az aknába. körbe kerítik stb. Kérem, hogy legyenek szívesek az ügyben intézkedni mielőbb történik egy nagyobb baleset. Mellékelve küldök fotókat is. Üdvözlettel Biró Istvánné

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bárczi Géza u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést!
    Megkeresését továbbítottuk a Hatósági Osztályunk Közterületi és Környezetvédelmi Csoportja felé ügyintézés céljából.

    Érdemi válaszadásig illetve intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím! Szeretném bejelenteni, hogy a Bárczi Géza Általános Iskola Zemplén Győző utca felőli oldalon, már nagyon régóta ( több hónap ) van egy akna ami sajnos nagyon balesetveszélyes. Nincs szakszerűen elkerítve. Az iskolába járó gyerekekre is veszélyes. Az iskola karbantartói szokták vissza tenni rá a fedelet ...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet az önkormányzathoz.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 116184 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy munkatársaink a helyszíni kivizsgálás során meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ivóvízhálózatnak nem része az akna, az mindig a felhasználó tulajdona és a karbantartásért is felelős, közterületen a III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Bárczi Géza Általános Iskola Pénzügy - bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fitness park ivókut nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes közműakna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ferenczi Gergely
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szérűskert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére