Megoldott

Elhagyott Thalia

Lejárt műszakival áll hónapok óta (2022.10.21)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 10

Hozzászólások

  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 2023. január 31. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére megküldött, Somogyi úton levő közterületen tárolt üzemképtelen gépjárművel kapcsolatos bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájéko...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szürke Trabant Sasadi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kék Trabant Bakony utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bakony utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kék Ford Fiesta Ugron Gábor utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Maderspach Károlyné utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére