Megoldott

Elhagyott Suzuki

Régóta elhagyott Swift sedan a Gazdagréti úton, 2022.10.15-n lejárt

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tűzkő u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 2023. január 31. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére megküldött, Gazdagréti úton levő közterületen tárolt üzemképtelen gépjárművel kapcsolatos bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról táj...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló helyet foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Szent Kristóf utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Schweidel utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1993-as fekete Volkswagen GOLF GTD 1.9

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére