Megoldott

Betondarab a zöldben

Tisztelt XI. kerület!
A Temesvár utcában a képen látható helyen egy nagy darab beton van a fa gyökerére téve, mely évek óta a szemetesek parkolója csak.
Bár az utcában a zöldsáv évek óta élettelen barna, de javítva az utca képét, kérem lehetőségük szerint eltávolítani a felesleges betonkupacot.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Temesvár u. 12

Hozzászólások

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Értsd: Nyugodtan betonozz rá a fára, ha kukát teszel rá. :)
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, mert a képet is elnézve, a többi 15 szemetes a sárba van. Lehetne fa deszkát tenni oda vagy valami. De legyen akkor megoldatlan.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfél!

    Megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk /sorszám: 00116145/2023/
    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    üdvözlettel
    Bruckner Alíz
    asszisztens
    Újbuda Polgármesteri Hiv.
    Közle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bp Sentinel
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére