Megoldatlan

Felesleges közműoszlop

FRISSÍTÉS 2023.09.21.

XI.kerület válasza:
,,Mint korábbi válaszunkban felhívtuk szíves figyelmüket, Polgármesteri Hivatalunk nem illetékes közműoszlopok eltávolításában."

------

FRISSÍTÉS:

Bupest Főváros Önkormányzatának válasza:
,,A bejelentésben jelölt közterület a rendelkezésünkre álló adatok szerint Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata tulajdonában és üzemeltetésében áll. Fentiek alapján Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzatához fordulhatnak."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.08.25

XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza:
,,Polgármesteri Hivatalunk nem illetékes közműoszlopok eltávolításában."

-----

FRISSÍTÉS: 2023.03.06

A BDK válasza:
,,Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található OSZLOP nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú."

----

FRISSÍTÉS 2023.02.27:

A Vodafone válasza:
,,A 1116 Budapest Albertfalva u. 3 szám alatt lévő közműoszlop illetékes munkatársasink visszajelzése alapján nem Társaságunk tulajdona.
Bejelentését köszönjük!"

-----

FRISSÍTÉS: 2023.02.22.

A Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú oszlop."

-----------------

FRISSÍTÉS: 2023.02.21

Az Antenna Hungaria Net válasza:
„Semmiképp sem Antenna Hungária Zrt. tulajdona. Nekünk nincs saját tulajdonú oszlopunk sehol az országban. Telekom (volt Posta) oszlop lehet az az ott maradt oszlop."

..............

FRISSÍTÉS 2022.02.20.

Az E-ON válasza:
"A megjelölt oszlop távközlési oszlop, nem tartozik társaságunk kezelésébe."

---

Tisztelt Illetékes!
Az Albertfalva utcában a képen látható oszlop továbbra is üresen áll.
4 évvel ezelőtt volt előszőr bejelentve. Akkor nem sikerült választ kapni rá, kideríteni kié.
Annyi változás volt azóta hogy ha jól láttam a telefonfülke is eltűnt, már csak magában ácsorog a gyerek rendelő előtt.
Eredeti bejelentés: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/48518/felesleges-vezetek-tarto-oszlop

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva u. 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az oszlop eltávolítását egy felkeresett illetékes sem vállalja.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.09.05 Budapest Főváros Önkormányzat válasza: A bejelentésben jelölt közterület a rendelkezésünkre álló adatok szerint Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata tulajdonában és üzemeltetésében áll. Fentiek alapján Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzatához fordulhatnak. ....... FRISS...

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt szerintem Újbuda Önkormányzata sem vitatta, hogy ez az ő területük. csak mintha azt írta volna, nem foglalkoznak oszlopok eltávolításával. Azt azonban tisztázhatnák, kié az oszlop és utána felszól...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Mellékelem 116141 válaszlevelünket.

    Üdvözlettel:
    Sarankó Klára
    településüzemeltetési ügyintéző
    Budapest XI. kerület
    Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdálkodási Igazgatóság
    Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.08.25 XI. kerület Újbuda Önkormányzatának válasza: ,,Polgármesteri Hivatalunk nem illetékes közműoszlopok eltávolításában." ----- FRISSÍTÉS: 2023.03.06 A BDK válasza: ,,Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található OSZLOP nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú." ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozással lenti megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A bejelentésben szereplő kifogásolt oszlop nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és nem a BDK Budapesti Dísz-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 166366/2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.03.06 A BDK válasza: ,,Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található OSZLOP nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú." ---- FRISSÍTÉS 2023.02.27: Vodafone válasza: "Tisztelt Ügyfelünk! A JAROKELO-BUDAPEST-00116141 számú bejelentés alapján az alábbiakról tájékoztatj...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a probléma hogy van 3 másik bejelentésem, ugyanilyen oszlopról. Mind telefonfülkét látott el. A fülke azóta eltűnt. És sem a Telekom, sem az oszlop tulaja az E.On nem látta magát illetékesnek.
  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    nekem ez tényleg egykori posta távközlési oszlopnak tűnik. bár régebben ez még kombinálva lehetett világítással.

    1. itt egy Fortepan kép, egy utcával kintebb készült. https://fortepan.hu/hu/photos/?i...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!
    Megkeresésükre küldjük válaszunkat.
    Tisztelettel
    Visztra István
    Közlekedési O.
    XI. ker. Önk.
    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. augusztus...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz. Gondolom az az oszlop már örökre ott marad tulajdonos nélkül... Főleg hogy most költözött oda a helyi körzeti orvosi központ, főleg sokat tenne ha nem lenne ott.
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.02.27: Vodafone válasza: "Tisztelt Ügyfelünk! A JAROKELO-BUDAPEST-00116141 számú bejelentés alapján az alábbiakról tájékoztatjuk. A 1116 Budapest Albertfalva u. 3 szám alatt lévő közműoszlop illetékes munkatársasink visszajelzése alapján nem Társaságunk tulajdona. Bejelentését köszönjük!" --- F...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található OSZLOP nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.02.22. Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú oszlop." ----------------- Frissítés 2023.02.21 Antenna Hungaria Net válasza: „Semmiképp sem Antenna Hungária Zrt. tulajdona. Nekünk nincs saját tulajdonú oszlopunk sehol az országban.” Telekom (volt Posta) oszlop lehet az az ott maradt oszlop. .....

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.02.21 Antenna Hungaria Net válasza: „Semmiképp sem Antenna Hungária Zrt. tulajdona. Nekünk nincs saját tulajdonú oszlopunk sehol az országban.” Telekom (volt Posta) oszlop lehet az az ott maradt oszlop. .............. FRISSÍTÉS 2022.02.20. E-ON válasza: "Tisztelt Bardócz Csaba Úr! A megjelölt oszlop távkö...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú oszlop.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.20. E-ON válasza: "Tisztelt Bardócz Csaba Úr! A megjelölt oszlop távközlési oszlop, nem tartozik társaságunk kezelésébe." --- Tisztelt Illetékes! Az Albertfalva utcában a képen látható oszlop továbbra is üresen áll. 4 évvel ezelőtt volt előszőr bejelentve. Akkor nem sikerült választ kapni rá, kid...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Antenna Hungária Net"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Meglehet próbálni a Telekomot, végülis telefonfülke volt mellette, hiába írták hogy nem az övék. Hátha elnézték. Ha nem az övék akkor jókérdés...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A következő választ adtam az online felületen:
    „Semmiképp sem Antenna Hungária Zrt. tulajdona. Nekünk nincs saját tulajdonú oszlopunk sehol az országban.”
    Telekom (volt Posta)
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: Antenna Hungária Net

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Albertfalva utcában a képen látható oszlop továbbra is üresen áll. 4 évvel ezelőtt volt előszőr bejelentve. Akkor nem sikerült választ kapni rá, kideríteni kié. Annyi változás volt azóta hogy ha jól láttam a telefonfülke is eltűnt, már csak magában ácsorog a gyerek rendelő előtt. Eredeti be...

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Antenna Hungária Net"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A megjelölt oszlop távközlési oszlop, nem tartozik társaságunk kezelésébe.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Juhász László
    Áramhálózati Üzem Buda
    Terüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem E.ON! A forrás bejelentés már járt náluk. Antennát lehet próbálni, az előző ott akadt el..
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfél!

    Megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk /sorszám: 0016141/2023/
    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    üdvözlettel
    Bruckner Alíz
    asszisztens
    Újbuda Polgármesteri Hiv.
    Közlek...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület nem fogja elbontani. A tulajdonost kelleni megtalálni.
    Az előzőben benne van hogy kinél akadt el a válasz.
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére