Megoldott

Veszélyes tábla rögzítés a járdán...

A Széna tér sarkán a Mammuttal átellenben áll egy vilanyoszlop a járdán. Ezt használták ki (ideiglenesen??) a képeken látható módon, táblák rögzítésére. A megoldás veszélyes - váll magasságban vannak kiálló rozsdás vasak - és csúnya látvány: elfogadhatatlan egy ilyen nagy gyalogos forgalmú járdán.
Köszönjük, ha ennél szebben és biztonságosabban oldják meg a táblácskák elhelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 116140 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás utca (II. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére