Megoldott

Balesetveszélyes Telekom szekrény

Anonim Járókelő

XIII. Béke út 135 elött a Telekom szekrénye Balesetveszélyes kérjük sürgős javítását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 135

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    megrongált közmű kiállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fedlap sarka kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csángó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    2 db kisfedlap megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére