Válaszra vár

Járda hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.09.
A BP.KÖZÚT válasza:
A jelzett terület a BKM Kertészeti Divizióhoz tartozik.

----

Kérem, hogy szíveskedjenek néhány méter járóutat, gyalogosfelületet létesíteni a Pesti úttól a munkaruhabolt bejárata előtti burkolt járófelületig. Csapadékos időben a vásárlók behordják a sarat az üzlethelyiségbe, takarítani kell utánuk. Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 3

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy szíveskedjenek néhány méter járóutat, gyalogosfelületet létesíteni a Pesti úttól a munkaruhabolt bejárata előtti burkolt járófelületig. Csapadékos időben a vásárlók behordják a sarat az üzlethelyiségbe, takarítani kell utánuk. Előre is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.09. A BP.KÖZÚT válasza: A j...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lénárt Viktor
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Régivám utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére