Megoldott

Villamos kapcsolószekrènyből nyugalmat erősen zavaró zaj hallatszik

FRISSÍTÉS: 2023.02.13.
E.ON válasza:

"Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak.

A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (szekrény) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona."
------------
FRISSÍTÉS: 2023.02.01.

EON válasza: A kérdéses szekrény nem Társaságunk tulajdona.

-----

Tisztelt Áramszolgáltató, kedves Illetékes!

II. Kerület, Kacsa-Medve utca sarkán Villamos kapcsolószekrènyből nyugalmat erősen zavaró zaj hallatszik.
Séta közben is erősen nyugslomzavaró, nemhogy az itt lakók számára.
Kérjük a hiba soron kívüli felszámolását.
Köszönettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 18

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Marianna!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biz...
  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönettel a zajforrás megszűnt.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.02.01. EON válasza: A kérdéses szekrény nem Társaságunk tulajdona. ----- Tisztelt Áramszolgáltató, kedves Illetékes! II. Kerület, Kacsa-Medve utca sarkán Villamos kapcsolószekrènyből nyugalmat erősen zavaró zaj hallatszik. Séta közben is erősen nyugslomzavaró, nemhogy az itt lakók számára. Kérj...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/66435/2023/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100060355720

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Áramszolgáltató, kedves Illetékes! II. Kerület, Kacsa-Medve utca sarkán Villamos kapcsolószekrènyből nyugalmat erősen zavaró zaj hallatszik. Séta közben is erősen nyugslomzavaró, nemhogy az itt lakók számára. Kérjük a hiba soron kívüli felszámolását. Köszönettel: Halmi Marianna"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.0...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyes cím: Kacsa utca 18.
    Ha nem áram, akkor hírközlés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    T Címzett!

    A kérdéses szekrény nem Társaságunk tulajdona.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Győző Róbert
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda

    Iroda/Office
    H-1037, Budapest, Ku
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Transzfert nekiment egy oszlopnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Graffitis és megdőlt szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére