Válaszra vár

Zöld területén parkolás

FRISSÍTÉS: 2024. 03. 30.
Bejelentő válasza:
Nincs változás. De amúgy borzalmas hogy ez elfogadott hogy új építésű lakóövezetben ne legyen zöldfelület, inkább parkolók, mert ez a minimális is túl sok volt.

----------------

A III. Kerület Hunor u 30. előtt (a Hévízi u. Kereszteződése mellett) rendszeresen a füves területre parkolnak autók letarolva a növényzetet. Mára már vagy saras vagy száraz időben poros a járda és az út közti terület.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunor u. 33

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "A III. Kerület Hunor u 30. előtt (a Hévízi u. Kereszteződése mellett) rendszeresen a füves területre parkolnak autók letarolva a növényzetet. Mára már vagy saras vagy száraz időben poros a járda és az út közti terület."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 03. 30. Bejelentő válasza: Nincs változás. De amúgy borzalma...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás. De amúgy borzalmas hogy ez elfogadott hogy új építésű lakóövezetben ne legyen zöldfelület, inkább parkolók, mert ez a minimális is túl sok volt
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Forgalomtechnikai terv alapján a Hunor utcában parkolók kerülnek kialakításra, ezért ott a megvalósulásig, valamint azt követően - az Önkormányzati rendelet a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egész Kerület így néz ki. Tönkretett zöldterületek. Bárhová fordul az ember a kerületben ez van. Dr Kiss László és csapata nem nagyon akar ellene tenni, mert ha akarna akkor nem így nézne ki az egé...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pablo Neruda utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztasag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyakran zöldön állnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére