Megoldott

mire jó a pad ha leszakad

FRISSÍTÉS: 2023.02.01.

BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

-----

Kedves Jarokelők,

Van egy leszakadt pad az Óbudai egyetemi parkban.

Üdv,
Attila

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Óbudai Egyetemi Park

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00116061 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett területen a pad javítása megtörtént!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Budap...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm megcsinálták!
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Jarokelők, Van egy leszakadt pad az Óbudai egyetemi parkban. Üdv, Attila"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.01. BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. ----- Kedves Jarokelők, Van egy les...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűnyírás szükséges lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére