Megoldatlan

Zebra hiány

Sajnos napi szintű probléma, hogy az autósok befordulnak, és nincs zebra ezen a részen, miközben az út mind a két felén járda van. Így balesetveszélyes és sok az autós és gyalogos közti konfliktus.

Helyszin: Kövi Szüz Mária templom előtt (Szentendrei út 69-71) Óbuda
Aki az óbudai sziget felöl érkezik gyalogosan a járdán, ezen ponton figyelni kell, hogy ne üssék el, és ha itt nem megy át, akkor hévhez vagy buszmegállót nem lehet gyalogosan elérni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 69-71

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    A fejlesztést eltörölték, szóval egyhamar semmi nem lesz belőle.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 116060-as számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A hivatkozott szakasz egy egyirányú átkötő út – a Mozaik utca és a Búza utca felől lehet a 11-es útra r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jakab András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére