Megoldott

Sérült fekvőrendőr

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a javítás miatt.
Korábban szépen javították az utcában a további fekvőrendőröket.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69037/fekvorendor-forgalomlassito-elem-hibaja
Zöldfa utcában az Akácfa utcához közel.
(Ezek ráadásul autóbarátabb, ill. kevésbé zajkeltő korábbi konstrukciók.)

Köszönöm előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zöldfa u. 16

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/296/1/2023/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási és Műszaki-előkészítési Osztályunk a bejelentésben szereplő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolóhelyek felfestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra prizmák megsemmisültek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére