Válaszra vár

Rossz helyre kirakott lakóövezet tábla

Anonim Járókelő

A KRESZ TV mai adásában az egyik jelenetnél egy jól láthatóan hibásan kihelyezett lakóövezet tábla látható. Az utcába bekanyarodáskor még nem tudni, hogy mi vár azokra, akik nem ismerik a környéket, bekanyarodás után pedig a rossz helyen levő tábla miatt - ha valaki a szabályosságra törekszik - nagyon faramuci a helyzet. A táblát át kéne helyezni a Bánya utcai kereszteződés utánra.

Google Street View:

https://www.google.com/maps/@47.4146249,19.0696821,3a,75y,303.71h,84.5t/data=!3m7!1e1!3m5!1svxXxTYg6bSQBPzHqWNF1fQ!2e0!5s20220601T000000!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent László u. 2

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott kerékpáros nyom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Martinász utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére