Megoldott

Összefirkált aluljáró

Kérem az ill. értesítését.
Szerémi-Dombóvári találkozásánál lévő aluljáró.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 14

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Buda)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kelenföld "E" kijárat fal összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére