Megerősítésre vár

Rongált parkolóautomata

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis - ráadásul úgy néz ki, hogy jó ízlésű embernek nincs kedve hozzá sem érni.

Kérjük az Illetékest, rendezze az automata állapotát!

Pontos helyszín:
47.51492908751754, 19.052645674090304

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 26

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a Pannónia utca 26. szám előtti parkolójegy-kiadó automata jelenleg egy lezárt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    600Ft egy óra parkolás, azt hiszem, jogos elvárás a kulturált parkolóautomata.
    Legyenek kedvesek újra beküldeni az ügyet, minimum elvárjuk a választ az üzemeltetőtől. Köszönjük!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére