Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.02.14.
ÓBFK válasza:
"A 00116000 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy levelét továbbítottuk a Telekom részére további intézkedésre."
---------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2023.02.01.
Magyar Telekom válasza:
"A Magyar Telekom a hálózati elemeit – köztük a fedlapokat, elosztószekrényeket - rendszeresen karbantartatja, és szükség szerint felújíttatja. Minden évben felméreti az eszközök, alépítmények állapotát, és a rendelkezésére álló források függvényében rendeli meg a felújításokat, festéseket, minden esetben a legrosszabb állapotban levő hálózati elemmel kezdve a munkát.
Sajnos a graffitizés miatt – főleg a nagyvárosokban, kiemelten Budapest területén - sokszor nem elegendő a rendszeres takarítás és karbantartás. Frekventált területeken a graffitizők napi gyakorisággal okoznak kárt hálózati elemeinken."
----------------------------
Jelzett helyszínen lévő épület (volt Matáv ház - vélhetően Telekom) sajnos ezekkel a "művekkel" rongálták.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el azokat a falról!

Pontos helyszín:
47.597143527412065, 19.05637132626861

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 17

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítás megtörtént.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő épület (volt Matáv ház - vélhetően Telekom) sajnos ezekkel a "művekkel" rongálták. Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el azokat a falról! Pontos helyszín: 47.597143527412065, 19.05637132626861"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.14. ÓBFK válasza: "A 00116000 számú bejelentésére válaszolva tájék...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Oldalt is van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00116000 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy levelét továbbítottuk a Telekom részére további intézkedésre.

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-f...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Telekom a hálózati elemeit – köztük a fedlapokat, elosztószekrényeket - rendszeresen karbantartatja, és szükség szerint felújíttatja. Minden évben felméreti az eszközök, alépítmények állapotá...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az épület a Telekomé.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére