Megoldatlan

Illegálisan foglalt parkolóhelyek

Az V. kerületben a Belügyminisztérium épülete körül hétköznap csak a Belügyi dolgozók parkolhatnak (elvileg ez sem szabályos, hisz a jogszabályok alapján nem lehet közterületi parkolókat minisztériumi célokra kisajátítani, de egyefene még ezt elnézi az ember)

Viszont hétvégén, mikor senki nem dolgozik az említett minisztériumban, a minisztérium körül a Mérleg utcai és Nádor utcai összes parkolóhelyre bóják vannak kihelyezve, hogy ne lehessen megállni, holott a hétvégén tábla engedélyezné a parkolást. Miért?

Ez legalább 50 parkolóhely amit nem használhatnak a belvárosban élők!

Kérem szólítsák fel az illetékes önkormányzatot és minisztériumot a szabályok betartására!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közbeszerzési Ellátási Főigazgatóság is megkapta a bejelentést.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A www.jarokelo.hu oldalra érkezett megkeresése kapcsán a következő tájékoztatást adom.
    A Közbeszerzési Ellátási Főigazgatóság (továbbiakban: KEF) a Belügyminisztérium részére az Ön
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    És mi is megküldtük a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet részére.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Illetékesség hiányában a bejelentést továbbítottuk a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet felé.

    Szeibert Erzsébet
    adminisztrátor
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Zoltán K. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabályos itt a parkolás este?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    szabályosan lehet itt parkolni? Gerlóczy u.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Gerlóczy utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vadász u. 22 - tábla leszerelése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vadász utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére