Megoldott

Rendszám nélküli magyar BMW behajtási engedély nélkül

FRISSÍTÉS: 2023.02.06.
FÖRI válasza:
"Az 1051 Budapest, József nádor tér 1. szám előtt tárolt, BMW gyártmányú személygépjárművel kapcsolatos közérdekű bejelentést tartalmazó beadványt, illetékesség hiányában Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet (1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 34.) részére további intézkedés céljából átteszem."

---------------------
V. kerület József nádor téren - ahol csak behajtási engedéllyel lehetne parkolni- áll egy BMW, melynek mindkét rendszámát gondosan levette a vezetője. Rendszámot tartalmazó matrica a szélvédőn van. Közteresek nem foglalkoznak vele, valószínüleg túl bonyolult feladat lenne megbüntetni. Érdemes lenne elszállítani, mivel se behajtási engedélye, se rendszáma nincs - már ha van olyan, aki foglalkozik még ilyen anomáliákkal. József nádor tér 1 szám alatti volt Postabank épület előtt, a tér belső oldalán, sötét 3-as BMW.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József nádor tér 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Így van, megoldódott az ügy, intézkedés előtt elment az autó, jó ötlet volt tehát levennie a rendszámot, senkit nem érdekelt egy héten át, pedig közterestől rendőrig mindenki látta. Egyébként szerinte...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Magyarul akkor nincs már ott.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hivatkozva a fenti ügyszámon Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelethez érkezett bejelentésre, szeretnénk tájékoztatni, hogy a nevezett közterületen közterület-felügyelőink el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hét után odébbállt az autó, megoldódott tehát az ügy. A hatóságok annyi idő alatt nem tudtak intézkedni, grátisz maradt számára a parkolás. Nem az a bosszantó, hogy valaki nem kap büntetést, hane...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "V. kerület József nádor téren - ahol csak behajtási engedéllyel lehetne parkolni- áll egy BMW, melynek mindkét rendszámát gondosan levette a vezetője. Rendszámot tartalmazó matrica a szélvédőn van. Közteresek nem foglalkoznak vele, valószínüleg túl bonyolult feladat lenne megbüntetni. Érdemes lenne elszállítani, mive...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a bejelentés továbbítását! Közben megkapta az első mikulás csomagot is az autó. Hat nap alatt egy büntetés. Ügyfélkapun lekérdeztem most a matricán látható rendszámot és az autó ideiglenesen...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet
    Zoltán utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wágner Péter
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Az autót talán valaki régóta keresi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Solymár köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére