Megoldott

Elhagyott Citroen

Kérem az ill. értesítését a jármű miatt. Jedlik mögött, Bajcsy - József Attila sarkához közel.
Lejárt műszakival foglalja a parkolót.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, József Attila u. 16

Hozzászólások

  • XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    Tájékoztatások

    Levél tartalma
    Tisztelt Címzett!

    Csatoltan megküldjük a korábbi weboldalukról továbbított névtelen lakossági bejelentésekre adott válaszainkat.

    Tisztelettel: Csepeli Közterület-felügyelet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, megoldva köszi.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére