Megerősítésre vár

Tilosban parkolás

Anonim Járókelő

Több esetben is a képen látható autó az x-el felfestett helyen tartózkodott. Nem egyedi eset. Melyen tilos a parkolás!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hun u. 13

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közterület-felügyelet visszajelezte, hogy a helyszínt rendszeresen ellenőrzik a jogsértések visszaszorítása érdekében.

    Köszönöm, hogy figyel lakó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére