Megerősítésre vár

kerékpár balra kanyarodásának kivételezése

Tisztelettel kérem a kerékpárral balra történő kanyarodás (Wesselémnyin DNy-i irányban haladva balra a Síp u-ba) lehetőségének kivételének engedélyezését a jelzett helyen.
Sajnálatos, hogy a táblatenger megduplázódik a kerékpárosokra vonatkozó szabályok miatt, de talán egy új, egyszerűbb kresz kiadása segíthetne ezen. Addigi is, kérem a jelen szabályok szerint a kivétel-tábla szíves kihelyezését.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi u. 3

Hozzászólások

  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Wesselényi utca 3. szám előtt, a „Balra kanyarodni tilos” jelzőtábla alól valóban hiányzik a kerékpárosoknak a balra kanyarodást engedélyező kiegészítő tábla, melynek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére