Megerősítésre vár

Tönkrement forgalmi sáv

T. Illetékes!

Zuglóban a Szentmihályi úton a Füredi utca előtt a forgalmi sáv a trolimegálló bazaltburkolatát kivéve teljesen tönkrement.

Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Füredi utca / Szentmihályi út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú a Mogyoródi-Pitvar sarkán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére