Megoldott

jókora kátyú

Az út jobb keréknyomán egy éles szegélyű kátyú várja áldozatát immár hónapok óta. Egy kerékpáros vagy robogós hatalmasat eshet benne, és anyagi kárt is tud okozni a kerékben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Meoldódott.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem egyben továbbították is a Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzatának, aki továbbította az Újbuda Prizma Kft-nek, ahol a vezetés továbbította a melósoknak, akik majd egyszer megcsinálják...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !
    Társaságunk a XI. ker. Prielle Kornélia utcát nem üzemelteti. Ezen a területeken az útpálya-, járda-, illetve a zöldterületek kezelői- és üzemeltetési feladatait a Budapest Főváro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére