Megoldásra vár

Hiányzó parkolás gátló oszlopok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 02

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a XI. Kerületi Önkormányzat U korlátok telepítését tervezi, hogy megelőzze a járdán történő parkolást és a parkolásgátló oszlopok helyett tartósabb megoldást biztosítson."

--------------

FRISSÍTÉS: 2023.11.08.
A Bejelentő visszajelzése új képekkel:

"Szeretném kérni, hogy nyissák újra ezt. Illetve azt is, hogy nem kéne elfogadni az illetékes válaszát "bemondásra". Csatoltam a ma esti képeket. Ahogy látszik, a helyzet sajnos változatlan..."

------

FRISSÍTÉS: 2023.01.31
Budapest Közút válasza:

A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

-----

Hiányzó parkolás gátló oszlopok, emiatt rendszeresen szabálytalanul parkoló járművek, amelyek zavarják a gyalogos közlekedést a Bercsényi utca felől a Gárdonyi tér irányába.
A Google street view szerint (2012) eredetileg végig kőoszlopok álltak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.08. A Bejelentő visszajelzése új képekkel: "Szeretném kérni, hogy nyissák újra ezt. Illetve azt is, hogy nem kéne elfogadni az illetékes válaszát "bemondásra". Csatoltam a ma esti képeket. Ahogy látszik, a helyzet sajnos változatlan..." ------ FRISSÍTÉS: 2023.01.31 Budapest Közút válasza: A park...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a XI. Kerületi Önkormányzat U korlátok telepítését tervezi, hogy megelőzze a járdán történő parkolást és a parkolásgátló oszlopok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.01.31 Budapest Közút válasza: A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig. ................ Hiányzó parkolás gátló oszlopok, emiatt rendszeresen szabálytalanul parkoló járművek, amelyek zavarják a gyalogos közleke...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni, hogy nyissák újra ezt. Illetve azt is, hogy nem kéne elfogadni az illetékes válaszát "bemondásra". Csatoltam a ma esti képeket. Ahogy látszik, a helyzet sajnos változatlan...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítása elkészült, köszönjük a türelmet!

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [A képen Betű
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is probléma a szabálytalan parkolás, semmi változás nem történt..
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás nem történt, továbbra is várjuk a megoldást
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzó parkolás gátló oszlopok, emiatt rendszeresen szabálytalanul parkoló járművek, amelyek zavarják a gyalogos közlekedést a Bercsényi utca felől a Gárdonyi tér irányába. A Google street view szerint (2012) eredetileg végig kőoszlopok áltak."-ról "Frissítés 2023.01.31 Budapest Közút válasza: A parkolásgátló oszlo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Párszor volt már jelezve. Nem tudom, hogy nem pótolják, vagy mindig kiszedi-e valaki, de évek óta nincs megoldás...

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/29224/tonkrement-terkoburkolat

    https://j...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére