Megoldott

Hiányzó szemetesek

FRISSÍTÉS 2023. 10. 16.

Bejelentő visszajelzése:

Nincs változás.

_____________________

VII. kerület Izabella utca 4 előtt üres a szemetesedény tartó oszlop.
Kérnénk pótlásukat vagy az oszlop megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Izabella u. 4

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták őket, köszi!
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella u. 4. szám előtti hulladékgyűjtő állapota tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Szemét"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. július 06. VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez. "Nincs változás. Az oszlop ott van edények nélkül." ----- FRISSÍTÉS: 2023. február 01. Az illetékes válasza: "Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella utca 4. szám előtti hulladékgyűjtő állapota tárgyú beje...

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hiányzó szemtesek"-ról "Hiányzó szemetesek"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella utca 4. előtti hulladékgyűjtő tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. február 01. Az illetékes válasza: "Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella utca 4. szám előtti hulladékgyűjtő állapota tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata jelenleg nem rendelkezik kihelyezhető hulladé...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Izabella utca 4 előtt üres a szemetesedeny tartó oszlop. Kérnénk potlasukat vagy az oszlop megszüntetését."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. február 01. Az illetékes válasza: "Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella utca 4. szám előtti hulladékgyűjtő állapota tárgyú bejegyzésre...

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás. Az oszlop ott van edények nélkül.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00115849

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00115849 - azonosítószámú, Budapest Izabella utca 4.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kazinczy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhullott állat és cigarettacsikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére