Megoldott

Közműfedlap rossz állapotban

A Róbert Károly körúton, igen forgalmas helyen a közműfedlap (szerintem távközlési) harmadán hiányzik az aszfaltburkokat, így könnyen meg lehet botlani benne.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére