Kiegészítésre vár

Egy hatalmas kráter-kátyú a hídon

FRISSÍTÉS 2023.02.03.

Budapest Közút válasza:
"Útellenőri Szolgálatunk rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkben lévő úthálózatot és a beavatkozást igénylőúthibák javítását előirányozzuk.A bejelentésben írt nagyméretűburkolathiányról nincs tudomásunk, kérjük amennyiben Ön szerint továbbra is fennáll a probléma, úgy pontosítsa annak helyzetét (akár google utcaképen jelölve)."

---

Hatalmas kátyú a Szerémi út-Rákóczi híd találkozásánál a budai oldalról pestre átvezető oldalon, a szélső sávban, az autó jobb kereke szinte teljesen elmerül benne. Fotót nem tudtam készíteni mert vezetés közben észleltem, nagyon nagyot dobott az autón mikor belementem

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Hatalmas kátyú a Szerémi út-Rákóczi híd találkozásánál a budai oldalról pestre átvezető oldalon, a szélső sávban, az autó jobb kereke szinte teljesen elmerül benne. Fotót nem tudtam készíteni mert vezetés közben észleltem, nagyon nagyot dobott az autón mikor belementem"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.03. Budapest Közút válasza...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Doszpoth Izabell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére