Megoldásra vár

Leesett tábla

A Kálvária téri Bubi állomás védőkorlátjáról leesett a terelőtábla. Kérem rögzíteni. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 0821-Kálvária tér

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közl.lámpa hibás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére