Válaszra vár

Parkolási mód jelölése hiányzik

A parkoló és a járda pár éve készült, de a parkoláshoz nincs felfestés vagy táblás jelzés, így az autók egy része rendszeresen ráparkol a gyalogos járdára. Kérem lehetőség szerint a helyes parkolást kijelölni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 78

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére