Válaszra vár

Hiányzó járda

A kiépített és karbantartott járda ezen a szakaszon megszűnik, nyomokban van, másutt sáros földrész, alatta sejteni lehet némi betont. Kérem a járdát megtisztítani, ahol hiányzik, ott pótolni. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 70

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pap-Gaudi Gergő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Diósy Lajos utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére