Megoldott

Óra nem működik

A Posta épületén lévő óra nem mutatja a pontos időt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Verseny u. 2

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a legkisebb probléma. Az épület alapos felújításra szorul.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Posta"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört kirakat , leesett műkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Thököly út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiesett hirdetések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárány Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Király utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére