Megoldott

Bokros teendők

FRISSÍTÉS 2023.01.31

A bejelentő válasza:

"Igazán nem szeretném az EÜ munkatársak visszajelzését kétségbe vonni, talán csak félreértették a bejelentést: a sövény alatt még mindig végig tele van szeméttel, többnyire üvegekkel. Ezek nem a napokban kerültek oda mind, bár kétségtelen, hogy sajnos nagyon sok igénytelen ember rontja a környék élhetőségét a szemeteléssel :( Kérem, hogy tegyenek egy próbát a teljes tisztításra. Köszönöm!"

-----

A 13. kerület Szegedi úti rendelő előtt a bokrokban rengeteg üres üveg, műanyag flakon és fém sörösdoboz található, nagyon igénytelen.
Kérem, hogy tisztítsák meg szegény növényeket a szeméttől.
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke tér

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    nem sokat javult a helyzet, de legalább válaszoltak, részemről zárható, köszönöm
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm, hogy figyelemmel kíséri környezetünk tisztaságát. Ismételten továbbítottam jelzését, hogy az intézmény válaszával ellentétben nem történt meg a takarítás. Főigazgató úr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A 13. kerület Szegedi úti rendelő előtt a bokrokban rengeteg üres üveg, műanyag flakon és fém sörösdoboz található, nagyon igénytelen. Kérem, hogy tisztítsák meg szegény növényeket a szeméttől. köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.31 A bejelentő válasza: "Igazán nem szeretném az EÜ munkatársak v...

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazán nem szeretném az EÜ munkatársak visszajelzését kétségbe vonni, talán csak félreértették a bejelentést: a sövény alatt még mindig végig tele van szeméttel, többnyire üvegekkel. Ezek nem a napokb...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az ismételt takarítás megtörtént. Az Egészségügyi Szolgálat munkatársa a Szegedi út körüli parkot minden reggel takarítja. Sajnos délutánra ismét tele szemetelik. A szabad kapacit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére